056-787-07-99; 056-787-07-92; + 38-050-692-10-12
Обрати сторінку

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «BRIGHT» – працює та активно розвивається на ринку України більше 15 років. Ми позиціонуємо себе як партнер провайдер для виробника, який забезпечує йому дохідну, якісну і клієнтоорієнтовану послугу по просуванню і супроводу у торгівельну мережу – рітейл.

За всі ці роки ми займалися різного роду діяльністю, такою, як дистрибуція у роздрібі, виробництво кондитерських виробів, розфасовка сухофруктів і кондитерських виробів, виробництво новорічних подарунків, калібрування насіння. Так поступово ми почали працювати з деякими торговими мережами, такими як АТБ, Варус , Сільпо та інші.
Одним з найважливіших факторів є розвиток великої кількості виробників, які мають конкурентоспроможну продукцію і виробничі потужності.

Ми також представляємо інтереси виробників із Білорусі, як офіційний імпортер фабрик в Україні.

У зв`язку з цим ми можемо допомогти працювати з мережею безлічі виробників, а також познайомити кінцевого споживача з величезною кількістю гідних товарів.  Ми надаємо можливість виробникові сконцентруватися на процесі виробництва, рітейлу, отримати сконцентровану базу виробників і продуктів та налагоджений механізм роботи.

Приєднуйтеся та заробляйте разом із нами!

ЧОМУ ДОВІРЯЮТЬ НАМ?

ЛОГІСТИКА

Вирішуємо всі виникаючі проблеми, та навіть більше.

ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА 24/7

Послуги консалтингу для роботи з торгівельними мережами.

ІМПОРТ

Продуктів з Білорусі. Офіційний представник в Україні.

ЕКСПОРТ СОНЯШНИКА

Власне виробництво під Ваші потреби!

ПАРТНЕРИ

ВІДГУКИ

Компанія “Брайт” – це грамотні, професійні люди, які прагнуть створити бізнес європейського класу, вивести партнерство на інший рівень. Це злагоджена команда з хорошим потенціалом і вогнем в очах. Вони завжди допомогають, дають поради, знаходять оптимальне рішення. Дуже відкриті і сповнені ідей. Разом ми завжди досягаємо гідних результатів, праця стає захоплювальною і енергійною!

Компанія «Труфф Рояль» бажає всім співробітникам процвітання, успіхів у роботі та всього самого найкращого!

Спасибі компанії «Брайт» за особливий та турботливий підхід до клієнтів, професіоналізм і можливість вийти на інший рівень торгівлі-мережевий рітейл, а також завантажити наше обладнання і рости як виробник! Вся команда дуже конструктивна та цілеспрямована. Вони завжди досягають поставлених цілей і допомагають нам досягати наших! Нашою співпрацею ми дуже задоволені. Вони стимулюють нас до розвитку, до опрацювання нових позицій і експериментів. У нас є приклади вдалих реалізованих проектів і багато ще знаходяться на стадії розробки.

З повагою колектив «Константа Дніпро».

За довгий час склалися дуже близькі, майже родинні стосунки. Між нами завжди існує діалог, і ми завжди приходимо до оптимального для нас рішення. Ми розвиваємося симбіотично, ми допомагаємо один одному, ми партнери. Ми працюємо, самовдосконалюємось і даємо один одному можливість заробляти. За роки спільної роботи наше виробництво збільшилося в рази і наші позиції зайняли лідируючи позиції в своїх категоріях, у багатьох мережах.

Дякуємо!!! Завжди з Вами сімейна компанія «ЗЛАТА».

Принцип «Скажи мені хто твій друг і я скажу, хто ти» працює не тільки з людьми, але і з компаніями. Колектив наших друзів, компанія «Брайт», дуже близькі нам за духом, за поглядами, за позитивом, з яким вони ставляться до роботи. Бувають за день десятки дзвінків, коли ти береш слухавку, але абсолютно цього не хочеш.
Але це не про них. Працюючи разом, ти відчуваєш, що потрібен, що ти важливий і як клієнт, і як людина. Непомітно отримуєш набагато більше, ніж очікував – приємну послугу, розуміння своєї проблеми, професійну консультацію в питанні, який навіть не встиг поставити …

З вдячністю компанія «ВАТФАРМ».

НАША КОМАНДА

Андрій Лазаренко

Директор
+380952940588

Юрій Олійник

Власник та ідейний ініціатор
+380503625115

Роман Боровий

Директор зі стратегічного розвитку
+380504874280

КОНТАКТИ