056-787-07-99; 056-787-07-92; + 38-050-692-10-12
Обрати сторінку

ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З BRIGHT COMPANY

Компанія Bright – офіційний імпортер продуктів з Білорусі. Ви можете купити оптом продукцію відомих білоруських фабрик в Україні.

Ми пропонуємо високу якість товару і послуг, а також кращі умови на ринку! Заробляйте разом з Bright Company – надійним діловим партнером!

BRIGHT – ОФИЦИАЛЬНЫЙ ИМПОРТЕР ФАБРИКИ “BONBONS” В УКРАЇНІ

Ми раді представити Вашій увазі продукцію найвищої якості, виготовлену на сучасних високотехнологічних автоматизованих лініях відповідно до стандартів безпеки та високими вимогами якості пропонованих до продуктів харчування, вироблених на території Республіки Білорусь.

Незважаючи на прийнятні і конкурентні ціни продукція виробляється виключно на якісному і свіжому сировину, що виділяє її як преміум клас, але при цьому доступною для всіх верств населення. Не пропустіть і Ви свій шанс працювати і заробляти разом з нами – надійним діловим партнером! В каталозі Ви зможете ознайомитися з асортиментом продукції!

BRIGHT – ОФИЦИАЛЬНЫЙ ИМПОРТЕР ФАБРИКИ “ОНЕГА” В УКРАЇНІ

Історія «Онеги» почалася в 1997 році, коли молода компанія під однойменною торговою маркою почала виробляти чіпси.

У 2000 році на «Снекпро» налагоджується виробництво смаженого
насіння і напівфабрикату для створення популярних снеків, які називаються пелет.

У 2008 році створюється провокаційний бренд «Рень», під яким зараз випускається смажене насіння соняшника і гарбуза.

З 2010 року компанія почала займатися випуском продуктів здорового харчування — так з’явилася лінійка «Долина злаків», в яку входять хлібці для дієтичного харчування та батончики мюслі.

З 2013 року налагоджується виробництво шоколадних батончиків «Force». А в 2014 році з’явився бренд «Just Brutal» — вітчизняна альтернатива закордонним формованим чіпсам, але у «Just Brutal» специфічне позиціонування і максимально яскраві смаки.

У 2015 році запускається виробництво чіпсів з сирої картоплі «Онега».

Зараз група компаній «Онега» — це один з провідних виробників чіпсової і снекової продукції на території Білорусі. До групи компаній входять три виробничі майданчики: «Онега», «Снекпро» та «Онега плюс».